TRADIČNÍ MAST
NA KARPÁLNÍ TUNELY

OMEZUJE BOLESTIVOST RUKY
ZLEPŠUJE CITLIVOST PRSTŮ
ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

KarpalAkut

TRADIČNÍ MAST
NA KARPÁLNÍ TUNELY

KarpalAkut

OMEZUJE BOLESTIVOST RUKY
ZLEPŠUJE CITLIVOST PRSTŮ
ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

KARPAL AKUT je první zdravotnický prostředek, který velmi účinně omezuje bolestivost a zlepšuje citlivost prstů. Mezi nejčastější projevy tohoto syndromu patří oslabená citlivost, mravenčení, pálení, trnutí a bolesti prstů rukou, které často bolí i v klidovém stavu.

S těmito příznaky KARPAL AKUT účinně bojuje a přináší rychlou úlevu. Jeho složení obsahuje velmi účinné zklidňující rostlinné extrakty rozrazilu, přesličky, světlíku a chmele. Díky pravidelné masáži dochází nejen k úlevě postižené oblasti, ale tak slouží jako prevence vzniku či rozšíření tohoto problému.

KARPAL AKUT je unikátní zdravotnický prostředek složený z:

Extrakt rozrazilu

Extraktu rozrazilu

Extrakt přesličky

Extraktu přesličky

Extrakt světlíku

Extraktu světlíku

Extrakt chmele

Extraktu chmele

Použití: Přípravek je určený k lokální aplikaci a k masáži zápěstí, ruky a předloktí. Přiměřené množství masti naneste a krouživými
pohyby vmasírujte do kůže zápěstí a vnitřní strany předloktí. Doporučuje se aplikovat 2x denně nebo vícekrát v průběhu dne dle intenzity obtíží (maximálně 5x denně).

Upozornění: Neaplikovat na poraněnou kůži. Prostředek není vhodný pro děti. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsa. Nepoužívejte
při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepoužívejte po uplynutí doporučené doby spotřeby. Spotřebujte do 6 měsíců od prvního otevření.